Kontakt z nami

Adres siedziby, numery telefonów, adresy poczty elektronicznej, dane rejestrowe

nazwa i adres

SYNTEZA [Szkolenia-Konsulting] A. Pilarczyk
ul. Moniuszki 26A
41-902 Bytom
woj. śląskie

Dane rejestrowe

REGON: 271827413
NIP: 626-001-19-14  

Podmiot wpisany do:
  • CEIDG [Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej]
  • KRAZ [Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia] wpis nr 20261
  • RIS [Rejestr Instytucji Szkoleniowych] wpis nr 2.24/00245/2011
Logotyp
synteza_logo
Firma członkowska

Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Numery telefonów i adresy poczty elektronicznej
Telefon32 281 62 31
Faks32 555 04 23
Tel. kom.501 756 465
Sekretariatbiuro@synteza.pl
Jolanta Pilarczykjpilarczyk@synteza.pl
Szkoleniaszkolenia@synteza.pl
Konsultingkonsulting@synteza.pl
Agencja Zatrudnieniapraca@synteza.pl
Zespół Trenerskitrenerzy@synteza.pl
Zespół Konsultantówkonsultanci@synteza.pl
Aplikacje kandydatów do pracyrekrutacja@synteza.pl
Oferty dostawcówoferty@synteza.pl
Formularz Kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości